Sākums > Projekti > TUVUMĀ

TUVUMĀ ir starpkonfesionāls medijs par kristiešu dzīvi (interneta vietne – https://tuvuma.lv). Medija sauklis ir “Tuvāk Dievam – tuvāk cilvēkiem.” TUVUMĀ ir veidots ar misiju veicināt mieru Latvijā, Eiropā un pasaulē. Līdz ar to medija vērtības ir miers un domapmaiņa.

Medija tematisko ievirzi ilustrē tā galvenās sadaļas – “Personas,” “Attiecības” un “Izpēte.” Intervētās un iepazītās personas ļauj spilgti iepazīt kristietības lomu mūsdienu pasaulē. Lasītājs iepazīst māksliniekus, sportistus, uzņēmējus un citu nozaru pārstāvjus, kas dzīvo atbilstoši Kristus vēstij.

Sadaļa “Attiecības” sniedz praktisku un vērtīgu ieskatu laimīgā laulības dzīvē, profesionāļu komunikācijā, ikdienišķā saskarsmē, kā arī – sevis izpratnē. Savukārt “Izpēte” ar dziļiem un apjomīgiem, bet vienlaicīgi viegli uztveramiem pētījumiem pievēršas atšķirīgu reliģiju saskarsmei, sociāli sāpīgiem jautājumiem un politikai kristīgā kontekstā.

Sākot ar viedokļa sniegšanas iespēju dažādām pusēm un beidzot ar korektu gramatiku, TUVUMĀ vadās pēc augstiem žurnālistikas standartiem.

Ja Jūs vēlaties iesaistīties TUVUMĀ komandā vai jebkādā veidā atbalstīt medija darbību, rakstiet uz redakcija@tuvuma.lv.