Sākums > Atbalstītāji > Atbalstītāju liecības

Kristīga dzīvesveida izpētes fonds sirsnīgi pateicas saviem atbalstītājiem! Gan tiem, kuri mums ziedojuši finanses vienu reizi, gan arī tiem, kuri ziedo ik mēnesi. Paldies arī ikvienam, kas dāvājis cita veida materiālo atbalstu, sniedzis savu laiku un prasmes.

Lūk, daži no mūsu atbalstītājiem izsakās – kāpēc viņi palīdz Fondam.

 

Pēteris Eisāns, akcijas “Zvaigzne austrumos” vadītājs

Reiz dzirdēju, ka kosmosa kuģis pirmajās trīs lidojuma minūtēs patērē vairāk degvielas nekā visā atlikušajā lidojumā kopā ņemot, jo ļoti daudz enerģijas nepieciešams, lai pārvarētu zemes gravitāciju. Manuprāt, tā tas ir ar jebkuru ceļa sākumu – jāpieliek ļoti liela enerģija. Kad dzirdēju aicinājumu atbalstīt jaunā kristīgā medija darbu, tad mani tas uzrunāja, jo es izjutu trūkumu pēc tāda medija, kā Aija Volka to raksturoja. Pirms pāris gadiem pats biju sācis jaunu lietu – biedrību “Baltic Global Initiative,” un zināju, cik grūti ir sākt no nulles, tikai ar vīziju un sapni. Man bija cilvēki, kas mani toreiz atbalstīja. Ļoti izšķirošs ir citu atbalsts. Tāpēc nolēmu, cik tas iespējams, palīdzēt šim jaunajam medijam iesākt savu ceļu!

 

Mārcis Rožkalns, Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes padomes priekšsēdētājs

Āgenskalna draudze, cik vien tas ir iespējams, atbalsta dažādas iniciatīvas evaņģēlija izplatīšanas veicināšanā. Turklāt TUVUMĀ.lv komandā ir vairāki mūsu draudzes cilvēki, kas arī tādā veidā atbalsta šo iniciatīvu. Vēl pirms TUVUMĀ.lv ieguva savu pašreizējo veidolu, draudzes vadība jau ticēja šī projekta nozīmīgumam un vēlējās atbalstīt mediju no paša sākuma, lai gan šogad dažus mēnešus finansiālu sarežģījumu nebijām varējuši sniegt atbalstu. Aicinām visus ieraudzīt perspektīvu tajā, ko medijs ir jau sasniedzis ar to nelielo finansiālo atbalstu, kas ir. Ja noticēsiet, atbalsts un TUVUMĀ.lv iespējas tikai pieaugs.

 

Līga Kleina, sabiedrisko attiecību speciāliste

Finansiāli atbalstu portālu TUVUMĀ.lv no tā izveides brīža. Priecājos, ka man ir iespēja atbalstīt Aiju Volku un viņas komandas darbu, lai Latvijā veidotu kvalitatīvu saturu par kristīgām tēmām. Ir prieks, ka to cilvēku skaits, kuri zina par TUVUMĀ.lv, arvien palielinās. Tas nozīmē, ka lielais darbs sāk nest augļus.