Sākums > Projekti

Lai sasniegtu izvirzītos mērķus un īstenotu principus, Kristīga dzīvesveida izpētes fonds īsteno gan regulārus, gan vienas reizes projektus.

TUVUMĀ

Fonda nozīmīgākais projekts ir medijs TUVUMĀ. Šī starpkonfesionālā medija sauklis ir “Tuvāk Dievam – tuvāk cilvēkiem,” un tas vēsta par mūsdienu kristieša dzīvi. Par savu misiju veidotāji uzskata veicināt mieru Latvijā, Eiropā un pasaulē. TUVUMĀ balstās uz tādām vērtībām kā miers un domapmaiņa. Medija mājaslapa ir https://tuvuma.lv.

Pētījumi par kristietību mūsdienās

Lai dziļāk izprastu kristietību mūsdienu pasaulē, kā arī tās attiecības ar politiku, sabiedrību un citām reliģijām, tiek veikti rūpīgi un analītiski pētījumi.

Diskusijas, lekcijas, semināri

Fonda rīkotie izglītojošie pasākumi tiek veltīti gan dziļi reliģiskām tēmām, kā Bībeles izzināšana, gan arī sabiedriskām aktualitātēm, kā nodokļu maksāšana un pensijas krāšana.

“Savienots”

Līdz 2023.gada pavasarim fonda pārstāvji veidoja raidījumu “Savienots”,  kas bija dzirdams “Radio Marija Latvija”. No dažādu konfesiju skatupunkta tika apspriestas sabiedrības aktualitātes. Plānots atsākt raidījuma veidošanu 2023.gada septembrī.