Aija Volka
valdes priekšsēdētāja

 

Jau kopš agras bērnības man ir interesējušas sarunas par Dievu. Gan ar kristiešiem, gan ar tiem, kas vairās sevi identificēt ar noteiktu kopienu. Tāpat man arvien patīk vērot sauli, mākoņu slīdēšanu vai jūru, raudāt no sava niecīguma Varenības priekšā, un ilgoties piepildīt sapņus, saredzēt sevī un apkārtējos Dieva doto potenciālu. Man patīk muzicēt, rakstīt dzeju, pavadīt laiku ar tuviniekiem un arī iepazīt svešo un nesaprotamo.

Kristīga dzīvesveida izpētes fondu dibināju, kad loloju ideju par jauna mūsdienīga, starpkonfsionāla un kvalitatīva kristīga medija izveidi. Tobrīd man bija žurnālistes, redaktores un blogeres pieredze. Sirds sāpēja par novērotu kriestiešu šķelšanos un aizspriedumiem, radikalizāciju un pat agresīvu noslieci. Nojautu, ka šis būs misijas darbs ar bezpeļņas raksturu. Vēl nenojautu, ka iecere būtiski izmanīs daudz ko manis pašas dzīvē un dzīvesveidā. Turklāt- ka mūsu darbības lauks izvērtīsies plašumā, un ka iepazīšu tik daudz dažādu cilvēku, no kuriem daļa nemaz nav saistīta ar mediju jomu, un tomēr var dot arī savu pienesumu mūsu kopīgā misijā.

Priecājos, ka fondu jau sākotnēji saistījām ar jēdzienu ‘’izpēte’’, nevis noteiktu uzkatu ‘’mācīšanu’’, jo šī ievirze ļauj mums visiem kopīgi paplašināt redzesloku, savas iedomātās robežas un ieraudzīt Dieva lielo mīlestību. Atšķirības dzīves uzskatos, interpretācijās un tradīcijās ir ārkārtīgi daudz, tomēr ar katru dienu nostiprinās mana pārliecība, cik ļoti ir vajadzīga veselīga domapmaiņa par saturīgām, vērtīgām tēmām un Dieva miers vispirms mūsu pašu, kristiešu, starpā- jo tikai tā ir iespējams nest mieru arī plašāk pasaulē

 

Lauris Krolis
valdes loceklis

 

Iesaistīšanos Kristīga dzīvesveida izpētes fondā uzskatu par lielisku iespēju pilnveidoties un kalpot. Manā pārziņā ir ar sabiedriskajām attiecībām, reklāmu un IT saistītie jautājumi. Veltot tiem savu laiku, esmu uzlabojis vērtīgas profesionālās un personiskās prasmes. To darīt mani motivē arī apziņa, ka kalpoju augstākam labumam. Fonda principi un vērtības saskan ar manu pasaules skatījumu. Tādēļ lepojos ar iespēju veicināt Fonda darbību.

Brīvajā laikā rakstu dzeju, lasu vērtīgas grāmatas un papildinu zināšanas saistībā ar SEO un kopīraitingu.

 

 

  Augusts Kolms
 
valdes loceklis

 

 Augusts vada Tuvumā.lv producēto radio raidījumu “Savienots”, kas reizi divās nedēļās trešdienās skan Radio Marija Latvija.

 Augusts iesaistās dažādos kristīgos projektos jau no agras bērnības. Viņš labprāt lasa un klausās, raksta un runā par garīgām un filozofiskām tēmām. Augustam patīk domu dažādība, izaicinoši viedokļi un veselīga diskusija. Augusts ir jurists un savā maģistra darbā pētīja Mozus grāmatu tiesiskos aspektus. Iesvētīts Latvijas evaņģēliski luteriskajā Baznīcā 2010. gadā.